Featured

GET CLOSER w/ Jan Blomqvist

todayJanuary 13, 2022 245 18

Background
share close

 

Derin ve dolgun bas titreşimlerini, melankolik imza vokalleriyle birleştiren Jan Blomqvist, kusursuz bir deneyim yaşatmak için 4 Şubat gecesi GETCLOSER’a davet ediyor!
Jan Blomqvist’in müziğinin felsefesi aynı anda birçok hissiyatı nüfuz ettirmek.
Dinleyicileri baştan sona kendi ses keşif dünyasına taşıyan Jan, dinleyenleri melankolik melodilerle tetikleyip, hipnotik bas titreşimleriyle dansa davet ediyor.
Jan Blomqvist, rock’tan punk’a uzanan ve techno’yu keşfiyle yepyeni bir boyut kazanan müzikal kariyerinde, sade vokalleri ve minimal beat’leri ile dans pistlerine konser hissini getiren artist olarak her kesimden büyük bir saygı görüyor.
On yılı aşkın süredir devam eden kariyerinde 800’ün üzerinde performansa imza atan Berlinli prodüktör, müzikseverlere kolayca sirayet eden büyülü performansı için Klein Phönix’e geliyor.
Gecenin detayları yakında, sınırlı sayıdaki avantajlı dönem biletleri satışta. #genericmusiclovesyou

Written by: loopsradio

Rate it

Previous post

Featured

Limits Off Presents: BLACK COFFEE

Black Coffee, 19 Haziran Pazar günü Generic Music ve One Colony sunumu ile KüçükÇiftlik Park'a geliyor! Geçtiğimiz yirmi yılda ‘En İyi Çıkış Yapan DJ’, ‘En İyi DJ’, ‘En İyi Albüm’ gibi sayısız ödüle layık görülen, dünyanın en büyük house müzik sanatçılarından Black Coffee, elektronik müziğin en önde gelen isimlerinden biri olarak yerini sağlamlaştırırken sınırları da yıkmaya devam etti. Güney Afrikalı sanatçı soul house, afro funk tarzı ve harikulade setleriyle elektronik […]

todayJanuary 13, 2022 139 19

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WHO WE ARE

Loops Radio was established in 2015 in Istanbul, Türkiye.
by people who are fond of electronic music,

it has hosted thousands of DJs and has reached tens of thousands of fans in Türkiye and other countries,

it is constantly working to improve the listener experience for its fans,

we are broadcasting with 6 different radio channels for now. There will be 10 radio channels in total, you can listen to our channels in the playback section.

You can follow us on our social accounts.

DOWNLOAD APP

SPONSORED BY
0%