Dj Life

Suma x Beatgate presents: PEGGY GOU at Tersane Istanbul

todayMay 12, 2022 489 13 5

Background
share close
Suma x Beatgate presents: PEGGY GOU
at Tersane Istanbul
14.05 SAT
16.00 – . . .
Tersane Istanbul
❚❚❚ Peggy Gou
❚ more names TBA ❚❚❚
Enerjileriyle bir araya geldikleri tüm mekanlara yepyeni bir ruh kazandıran Beatgate ve Suma, 14 Mayıs akşamı şehrin göz bebeği Tersane İstanbul’da, Türkiye’nin en önemli uluslararası sanat fuarı Contemporary Istanbul ile paralel ağırlayacakları ilk yıldız olarak dans müziğin son yıllarda gördüğü en büyük fenomen Peggy Gou’yu gurur ve heyecanla sunar!
Sezon boyunca dünyanın en büyük DJ’lerinin ağırlanacağı, şehir festivali niteliğindeki bu özel serinin tüm etkinliklerine İstanbul’un tarihi mirasının modern bir dokunuşla yeniden canlandığı Tersane Istanbul ev sahipliği yapacak.
Katılımcılar gün içinde muhteşem panoramik manzaranın ve chill zone, yemek alanı, butikler, sanat enstelasyonları gibi aktivitelerin tadını çıkaracak.
Contemporary Istanbul “CI Bloom”’un son gecesinde gerçekleşecek olan etkinlikte, misafirlere sanat ve müziğin en çağdaş formları bir arada sunularak yüksek beğenilere hitap eden bir Cumartesi yaşatılacak.
Gece ise sahne, Peggy Gou gibi yıldızların parladığı gösterişli bir lineup’a bırakılarak Türkiye’de eşine az rastlanır gerçek bir audiovisual deneyim ile dans pistinin sınırları yok edilecek.
Kentin kalbini yeni bir tempoda attıracak bu etkinliği deneyimleyenlerden olma şansını kaçırmayın!
Etkinliğin tüm detayları çok yakında…
❚ ❚ ❚
❚ PEGGY GOU ❚
Bolca synth sesleri ve yer yer broken beats ile süslenerek house ve electro arasında rüya gibi akan setleri, disco çağının altın günlerini post-disco formunda günümüze taşıyan, bazen karizmatik sesi ile ödüllendirdiği enerjik parçaları ve büyüsünü DJ kabininden metrelerce uzakta hissettiren aurasıyla Peggy Gou; yalnızca birkaç sene içinde ismini dünyanın tüm sahnelerine altın harflerle yazdırdı.
Peggy Gou’nun benzersiz sound’unu şekillendiren temel izleri Londra, Berlin ve Detroit sınırlarına kadar sürmek mümkün olsa da; müziğiyle dünyayı birkaç kez turlamış olan Koreli sanatçı, her durağında ilham yelpazesini genişletiyor ve dinleyenlerini daima yeni sürprizlere karşılıyor.
Setleri, parçaları ve remix’lerinin yanısıra moda anlayışı ve renkli karakteriyle de hem çok yönlü bir sanatçı hem de gerçek bir ikon olan Gou’nun günümüzde global ölçekteki en popüler isimlerden biri olmasının yalnızca kendisini canlı dinleyenlerin tam olarak anlayabileceği haklı bir nedeni var!
❚ more names TBA ❚
. . .
Giriş Fiyatları
———————
Çok sınırlı sayıda Super Early Bird biletler: 300 TL
Sınırlı sayıda Early Bird biletler: 350 TL
1. dönem avantajlı online biletler: 400 TL
2. dönem avantajlı online biletler: 450 TL
Genel satış: 600 TL
Backstage pass:
Early Bird Backstage Pass: 1500 TL
1. dönem Backstage Pass: 1750 TL
Backstage Pass Genel Satış: 2000 TL
• Ön satış biletleri iade edilemez, devredilemez.
• Backstage biletler; alana girişlerde öncelik, çok iyi bir ses sistemiyle döşenmiş özel backstage alanına giriş, özel tuvalet, özel bar ve garson servisi gibi ayrıcalıklara sahiptir.
• Suma Han, uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinliğe almama hakkına sahiptir.
// // //
// // //
Entrance Fee
———————
Very limited number of Super Early Bird tickets: 300 TL
Limited number of Early Bird tickets: 350 TL
1st period advantageous online tickets: 400 TL
2nd period advantageous online tickets: 450 TL
General sale: 600 TL
Backstage pass:
Early Bird Backstage Pass: 1500 TL
1st period Backstage Pass: 1750 TL
Backstage Pass General Sale: 2000 TL
https://bugece.co/en/events/suma-x-beatgate-presents-peggy-gou-at-tersane-istanbul-05-14-22?
• Online tickets can not be returned or transferred.
• Backstage tickets have privileges such as priority in entrance, access to private backstage area which has an excellent sound system installed, private WC, private bar and waiter service.
• Suma Han reserves the right to refuse the entrance of people who are agreed to be unfit by the staff. In that case, all online-paid tickets will be refunded if the guest has the refund-coupon given by the security. No refund will be made without a coupon.

Daha Azını Gör

Written by: loopsradio

Rate it

Previous post

Dj Life

GMA Welcomes w / Cuneyt Cilingiroglu, Headwaters, Mt Axel, Veleyle

GMA (Generic Music Artists) kusursuz bir deneyim yaşatmak için 16 Nisan gecesi Klein Phönix'e davet ediyor! Bu zamana kadar sergilemiş olduğu performanslarla elektronik müzik severlere unutulmaz deneyimler yaşatan; GMA (Generic Music Artists) sanatçılarından Cüneyt Çilingiroğlu, Headwaters, Mt Axel ve Veleyle, serisinin ilk etkinliğinde Klein Phönix çıkarmasına hazırlanıyor. #genericmusiclovesyou www.gmabooking.com Kurallar - Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir. - Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini […]

todayFebruary 23, 2022 56 14

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WHO WE ARE

Loops Radio was established in 2015 in Istanbul, Turkey.
by people who are fond of electronic music,

it has hosted thousands of DJs and has reached tens of thousands of fans in Turkey and other countries,

it is constantly working to improve the listener experience for its fans,

we are broadcasting with 6 different radio channels for now. There will be 10 radio channels in total, you can listen to our channels in the playback section.

You can follow us on our social accounts.

DOWNLOAD APP

SPONSORED BY
0%