Featured

NICK CURLY %100 Studio, Zorlu PSM

todayMay 20, 2022 42 11 5

Background
share close

‘‘Melodic Techno’’ tarzındaki müziğiyle Ibiza ve Amsterdam başta olmak üzere dünyanın her yerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nick Curly, 3 Haziran Cuma gecesi İstanbul Zorlu PSM sahnesinde !

Alman DJ ve prodüktör, 2008’de elektronik müzik dünyasına adım attığından bu yana, kurduğu plak şirketi 8bit ile 10 seneyi aşkın süredir underground kültürü besleyen yetenekli müzisyenlerden biri olarak kabul görüyor. 

Pan-Pot ve Emannuel Satie gibi isimlerin parçalarına yaptığı remix’ler ile listelerin zirvesinde yerini uzun süre koruyan prodüktör, 2012’de imza attığı Between The Lines albümüyle o yıllarda iyice tanınmaya başladı. Bunu izleyen Watergate Berlin resident DJ’liği ve Stockholm’den Pekin’e, Melbourne’dan Roma’ya ve Zürih’e uzanan geniş çaplı dünya turneleri, Curly’nin başarısını katladı.  

Gecenin bir diğer yıldız ismi Nodus; 

Elektronik Müzik Dünyası’nın en etkili ve ikonik Prodüktör/DJ’lerinden olup Türk müzik piyasasında 40 milyonun üzerinde dinlenme ve 200 milyon Youtube izlenme sayısına sahip olan Serdar Ayyıldız’ın 2020 yılında başlattığı, House ve Tech House müzik türünü underground tarzıyla yansıttığı yeni projesidir.

2020 yılında kariyerine ‘’Nodus’’ ismiyle devam etme kararı alarak ve müziğe ilk başladığı yıllardaki gibi Tech House ve House Müzik prodüksiyonlarını başarılı şekilde yürüten Nodus’un ilk yılı, beklentinin üzerinde büyük bir başarı yakaladı ve Toolroom, Hotl Records, Universal Music ve Sony Music gibi tanınmış plak şirketleri ile önemli anlaşmalar yaptı. 

25 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Nodus, bu avantajını Enerjik ruh haliyle House & Tech House müzik tarzına yansıtarak gösterdiği performanslarda kalabalığa benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Etkinlik Kuralları

– Etkinlik esnasında epilepsi hastaları için uygun olmayabilecek ışık efektleri ve görseller kullanılmaktadır.

– Etkinlik kapı açılış saati ile etkinlik başlangıç saati aynıdır.

– Etkinlik 18 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.

– Etkinlik alanına dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekler alınmayacaktır.

– Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır.Bu kurala uymayanlar,uyarı yapılmaksızın etkinlik alanı dışına çıkarılırlar ve bilet iadesi yapılmaz.

– Etkinlik alanına girecek herkes , Yaş alt – üst sınırı olmaksızın bilete tabidir.

– Vestiyere bırakılmayan eşyaların sorumluluğu sahibine aittir.

– Etkinlik salonuna valiz ve büyük sırt çantası ile giriş yapılamamaktadır.

– Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Zorlu PSM etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Zorlu PSM etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

– Etkinlik bilekliklerinin daima bilekte olması şarttır. Bilekliğinizi etkinlik boyunca hiçbir koşulda çıkarmayınız. Biletinizi kaybetmeyiniz.

– Bir bilet; bilet kesiminde takılacak bileklik ile birlikte, sahibine organizatör tarafından belirlenmiş saatler arasında etkinlik alanına giriş hakkı verir. Bilet ve/veya bilekliğin kaybolması, bilekliğin bilekten herhangi bir şekilde çıkarılması, giriş hakkının kaybına yol açar. Bilet ve/veya bileklik kaybından Zorlu PSM veya organizatör sorumlu değildir.

– Öğrenci biletleri kapasiteyle sınırlıdır ve öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik girişinde görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.

KAYNAK BILETINO

Written by: loopsradio

Rate it

Previous post

Featured

SUMMERDAZE FESTIVAL Klein Phönix

03-04 June | Summerdaze Festival | @phonix.klein Save the date for the herald of Summer, where exceptional experiences will take place, Summerdaze Festival. Phönix Park is opening its gates on 3-4 June for a total of 24 hours musical line-up by welcoming acts from the globe. Full Line-up: TINLICKER - EINMUSIK - GHEIST - GOOM GUM - RAFAEL CERATO - STEPHAN JOLK 
Algın Özçelik - Batıkan Abız - Batıkan Tanrıkulu […]

todayMay 20, 2022 45 11

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WHO WE ARE

Loops Radio was established in 2015 in Istanbul, Türkiye.
by people who are fond of electronic music,

it has hosted thousands of DJs and has reached tens of thousands of fans in Türkiye and other countries,

it is constantly working to improve the listener experience for its fans,

we are broadcasting with 6 different radio channels for now. There will be 10 radio channels in total, you can listen to our channels in the playback section.

You can follow us on our social accounts.

DOWNLOAD APP

SPONSORED BY
0%