DEDICATIONS
CANBERK Yeditepe üni den arkadaş çevremizce dinliyor beğeniyor ve takipteyiz,harikasınız. DAN AWWW AMAZING RADIO STATION Luke I just discovered your channel and it's been great, I can listen to music without buying a paid membership, this is great, love from Germany - Blumberg

LULU & EVREN

Background

Dilek BEKEM a.k.a Dj lulu BIOGRAPHY

1973 Yılında Almanyada doğup Türkiyeye yerleşen “Dilek BEKEM” 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet
Konservatuarına girerek müzik hayatına merhaba dedi. 1998 yılında Dj kabinine ilk defa Twenty ‘de girmesiyle bu güne kadar tam 14 yıl sürecek olan Dj’lik kariyerinede başlamış oldu.

Deep House ve Techno soundlarını 90’lı yıllardan bu güne kadar çalarak adeta bizlere electronik müziğin gelişimi
ve dünden bugüne nasıl geldiği konusunda da rehberlik etmektedir. Dilek BEKEM a.k.a Dj lulu koyu bir Dave Clark hayranı olup aynı zamanda da “%100 Isis, Dj Sheva, Angelo D’Onorio” gibi dünya çapında isimlerle aynı sahnede performanslar vermiş, Mehmet Cavcı, Dj Tarkan, Macit, 7 Erhan, Magneticx Deejay (June8 Records), Ahmet Şendil(Bosphorus Underground Recordings),Uhr (FG 93.7), Soulpower (Dinamo)’da dahil olmak üzere ülkemizin önde gelen Dj’leri arasında yerini almıştır. Techno’nun hayatında önemli bir yer kapladığını her fırsatta dile getiren Dj lulu aynı zamanda House, Tech House, Minimal Techno, Deep House gibi geniş bir müzik yelpazesine sahip. Setlerinde ve performanslarında bu tür değişik soundlarada yer vererek eğlenceye renk katıyor.

Türkiyenin ilk bayan Dj’lerinden biri olan Dilek BEKEM a.k.a Dj lulu studio çalışmalarını Nep-Tune ile devam
ettirmektedir.

Dj lulu ” Yaptığım müziğin doğru kitlelere ulaştığını gördüğümde kendim ve müzik adına ne kadar doğru bir yerde olduğumu düşünüyorum. ” diyor.

DISCOGRAPHY

Clubs :

twenty
Club 20 (Ankara)
Club 20 (Antalya)
Smoke
Stone House
Zei Club (Afterhours)
Bix Club (Manisa)
Manastre (Istanbul)
Solar Beach
Hayal Kahvesi Bistro
I Lounge
Studio Live (Istanbul)
Pixie
Club Clinic

Events :

Ladys Night (Solar Beach)
Hilton Convation Center New Year Eve Party 2004
Nucleuz Records Night (Refresh Venue)
Passaport Party (Refresh Venue)

Rate it

Resident Dj

0%